Sortiment

Firma SEMO a.s. se zabývá šlechtěním, produkcí a prodejem osiv zeleniny, květin, léčivých a aromatických rostlin. Nabízíme osiva v kategorii HOBBYPROFI. Aktuální sortiment zahrnuje cca 929 položek osiva – z toho 530 odrůd zeleniny, 320 odrůd květin, 52 odrůd léčivých a aromatických rostlin27 odrůd s bio osivem. Naším přáním a cílem je nabídnout Vám po celou prodejní sezónu co nejširší sortiment, může se však stát, že některá z odrůd nebude v dostatečné míře k dispozici. Pracujeme s živým materiálem a bohužel ne vždy je příroda na naší straně. Stejně jako v předchozích letech zůstává pro nás kvalita dodávaných osiv na prvním místě. Proto i nadále pokračuje osvědčená akce „POROSTOU – RUKU NA TO“, která je jedním z důkazů, že našim osivům a tomu, co u nás ve Smržicích děláme, věříme.

Hobby trh

Správná volba osiva bývá často tím, co nejvíce ovlivní úrodu na našich zahrádkách. Společnost SEMO a.s. věnuje stejnou péči PROFI osivům, určeným pěstitelům, jako HOBBY programu pro všechny zahrádkáře. Vyobrazení na barevných sáčcích pro každou odrůdu samostatně je samozřejmostí již několik let stejně jako piktogramy, znázorňující termíny výsevu, sklizně, doporučené umístění, popis odrůdy i fotky prvních pravých lístků na zadní straně. Nejen tyto informace, ale hlavně kvalita prodávaných semen je to, čím jsme si za více jak dvacet let získali důvěru našich zákazníků nejen v České a Slovenské republice. Všechna prodávaná osiva splňují přísné požadavky na klíčivost i čistotu osiva. Důkazem toho, že si za kvalitou našich osiv stojíme, je garance klíčivosti SEMO a.s. POROSTOU – RUKU NA TO.

Hobby novinky v sortimentu – osivo a semena SEMO

Profi trh

Společnost SEMO a.s. nabízí osivo zeleniny a vybraných polních plodin pro profesionální pěstitele v kategoriích STANDARD a PROFI. Tato nabídka je adresována Vám všem, pro které není pěstování zeleniny pouze zálibou, ale i významným zdrojem příjmů. Pěstitelský cyklus můžeme přirovnat k řetězu, kde nejslabší článek rozhoduje o celkovém výsledku. Každý den posilujete pomyslné články řetězu – od přípravy půdy až po sklizeň a konečný prodej. Naše nabídka je tu proto, aby Vám pomohla upevnit ten nejzákladnější stupínek k Vašemu úspěchu – osivo. Naše společnost dbá na kvalitu své produkce, pro úpravu osiva se používá moderní způsob moření – inkrustace, všem profi pěstitelům nabízíme kalibrované osivo a u vybraných odrůd jsou aplikována i další ošetření. Poskytujeme také pomoc profesionálním pěstitelům nejen v podobě kvalitního osiva, ale i v rámci doprovodných služeb.

Profi novinky v sortimentu – osivo a semena

Facebooktwitter