HOBBY, Květiny letničky - Aksamitník drobnokvětý červený, 9537 (Tagetes tenuifolia)
HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník drobnokvětý červený, 9537HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník drobnokvětý červený, 9537

Aksamitník drobnokvětý červený

Odrůda doplňující kolekci drobnokvětých aksamitníků o nejtmavší barvu. Stále kvetoucí nenáročná letnička.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Letnička s jemně vykrajovanými listy používaná především na záhony a obruby. Lze použít i do truhlíků a nádob. Tvoří nízké, polštářovité rostliny bohatě kvetoucí po celý rok. Vděčná, nenáročná rostlina pro extrémně slunná nebo naopak mírně zastíněná stanoviště. Odrůda doplňující kolekci drobnokvětých aksamitníků o nejtmavší barvu. Stále kvetoucí nenáročná letnička.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes tenuifolia

Název slovensky

Aksamietnica drobnokvetá

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.