PROFI, Polní plodiny a ostatní - Aksamitník Ground Control, p9518 (Tagetes patula)
PROFI, Polní plodiny a ostatní – Aksamitník Ground Control, p9518PROFI, Zelenina SEMO – Aksamitník Ground Control, p9518

Aksamitník Ground Control

Aksamitník Ground Control díky vysokému obsahu sirných derivátů redukuje infekci půdními háďátky. Meziplodinu aksamitník používáme jako zelené hnojení.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9518 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Aksamitník Ground Control působí jako efektivní zelené hnojení, které zvyšuje obsah organické hmoty v půdě a zlepšuje její strukturu. Aksamitník Ground Control můžeme vysévat přímo na pozemek nebo jej pěstovat ze sadby. Vyséváme jej do řádků 30 cm vzdálených, 20 až 40 semen na metr řádku do hloubky 1,5 až 2 cm. Na hektar použijeme cca 10 až 15 kg osiva. Pro optimální klíčení udržujte půdu rovnoměrně vlhkou po dobu 4 až 5 dní po výsevu. Květen a červen jsou optimální výsevní termíny. Týden před zaoráním doporučujeme porost rozdrtit a mulčovat.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes patula

Název slovensky

Aksamietnica rozložitá

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.