HOBBY, Květiny letničky - Aksamitník rozkladitý Ground Control, 9518 (Tagetes patula)
HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Ground Control, 9518HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Ground Control, 9518

Aksamitník rozkladitý Ground Control

Kořenové výměšky této rostliny pomáhají ozdravit půdu od kořenových háďátek a omezí jejich reprodukci. Používáme ho jako zelené hnojení.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Proti půním háďátkům – kořenové výměšky této rostliny pomáhají ozdravit půdu od kořenových háďátek a omezí jejich reprodukci. Mohutná letnička vhodná na zelené hnojení a na regeneraci půdy na zahrádkách. V gramu je cca 400 semen.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes patula

Název slovensky

Aksamietnica rozložitá

Obsah

2 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.