HOBBY, Květiny letničky - Aksamitník rozkladitý Harmony Boy, 9523 (Tagetes patula)
HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Harmony Boy, 9523HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Harmony Boy, 9523

Aksamitník rozkladitý Harmony Boy

Bohatě kvetoucí letnička s aromatickými listy určená na záhonové výsadby, obruby i do truhlíků, s květem hnědé barvy s oranžovým středem, výška 20 – 25 cm.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 s

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Bohatě kvetoucí letnička s aromatickými listy určená na záhonové výsadby, obruby, do okenních truhlíků a ozdobných nádob. Vysazováním aksamitníku kolem citlivých rostlin nebo do skleníků se účinně odpuzují hmyzí škůdci zeleniny. Kořeny obsahují látky potlačující půdní háďátka. Nenáročná na pěstování, bohatě kvetoucí po celý rok. Hnědý s oranžovým středem, výška 20 – 25 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes patula

Název slovensky

Aksamietnica rozložitá

Obsah

30 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.