HOBBY, Květiny letničky - Aksamitník rozkladitý La Bamba, 9532 (Tagetes patula)
HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý La Bamba, 9532HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý La Bamba, 9532

Aksamitník rozkladitý La Bamba

Velkokvětý aksamitník ve výjimečné kombinaci oranžové a jasně žluté barvy, odrůda tvoří nízké a kompaktní rostliny, vyznačuje se bohatým kvetením.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Bohatě kvetoucí letnička s aromatickými listy určená na záhonové výsadby, obruby, do okenních truhlíků a ozdobných nádob. Vysazováním aksamitníku kolem citlivých rostlin nebo do skleníků se účinně odpuzují hmyzí škůdci zeleniny. Kořeny obsahují látky potlačující půdní háďátka. Nenáročná na pěstování, bohatě kvetoucí po celý rok. Velkokvětý aksamitník ve výjimečné kombinaci oranžové a jasně žluté barvy. Odrůda tvoří nízké a kompaktní rostliny, vyznačuje se bohatým kvetením.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes patula

Název slovensky

Aksamietnica rozložitá

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.