HOBBY, Květiny letničky - Aksamitník rozkladitý Maugli, 9521 (Tagetes patula)
HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Maugli, 9521HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Maugli, 9521

Aksamitník rozkladitý Maugli

Kompaktní keříčkovitý mini aksamitník nesoucí množství dvoubarevných knoflíkovitých květů.Bohatě květoucí letnička s aromatickými listy.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Bohatě kvetoucí letnička s aromatickými listy určená na záhonové výsadby, obruby, do okenních truhlíků a ozdobných nádob. Vysazováním aksamitníku kolem citlivých rostlin nebo do skleníků se účinně odpuzují hmyzí škůdci zeleniny. Kořeny obsahují látky potlačující půdní háďátka. Nenáročná na pěstování, bohatě kvetoucí po celý rok. Kompaktní keříčkovitý MINI aksamitník nesoucí množství dvoubarevných knoflíkovitých květů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes patula

Název slovensky

Aksamietnica rozložitá

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.