HOBBY, Květiny letničky - Aksamitník rozkladitý Strawberry Blonde, 9507 (Tagetes patula L.)
HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Strawberry Blonde, 9507HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Strawberry Blonde, 9507

Aksamitník rozkladitý Strawberry Blonde

Bohatě kvetoucí letnička s nevídanou lososovou barvou, která se mění v průběhu vegetace. Je nenáročná na pěstování a bohatě kvete po celý rok.

60,38 Kč s DPH

(52,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 35 s

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Bohatě kvetoucí letnička s nevídanou lososovou barvou, která se mění v průběhu vegetace. Výška rostliny je 20 až 25 cm. Tato letnička je určena na záhonové výsadby, obruby, do okenních truhlíků a ozdobných nádob. Je nenáročná na pěstování a bohatě kvete po celý rok.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes patula L.

Název slovensky

Aksametnica rozložitá

Balení

Barevné sáčky

Obsah

35 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.