HOBBY, Květiny letničky - Aksamitník rozkladitý Super Hero Orange Flame, 9522 (Tagetes patula)
HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Super Hero Orange Flame, 9522HOBBY, Květiny letničky – Aksamitník rozkladitý Super Hero Orange Flame, 9522

Aksamitník rozkladitý Super Hero Orange Flame

Aksamitník rozkladitý Super Hero Orange Flame je bohatě kvetoucí letnička s aromatickými listy a oranžově hnědými květy se světlým lemem, dorůstá do výšky 25 až 30 cm.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 s

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Aksamitník rozkladitý Super Hero Orange Flame je bohatě kvetoucí letnička s aromatickými listy určená na záhonové výsadby, obruby, do okenních truhlíků a ozdobných nádob. Vysazováním aksamitníku kolem citlivých rostlin nebo do skleníků se účinně odpuzují hmyzí škůdci zeleniny. Kořeny obsahují látky potlačující půdní háďátka. Nenáročná na pěstování, bohatě kvetoucí po celý rok. Oranžově hnědý se světlým lemem, výška 25 až 30 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Tagetes patula

Název slovensky

Aksamietnica rozložitá

Obsah

30 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.