HOBBY, Květiny letničky - Astra čínská Blue Moon, 9105 (Callistephus chinensis)
HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Blue Moon, 9105HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Blue Moon, 9105

Astra čínská Blue Moon

Vzpřímeně rostoucí větvená letnička určená zejména k řezu a k záhonovým výsadbám, květ má žlutý střed a modrobílý okraj. Pozdě kvetoucí astra, vysoká až 70 cm.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9105 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pozdě kvetoucí astra ideální na záhon i k řezu, vysoká až 70 cm. Vzpřímeně rostoucí větvená letnička určená zejména k řezu a k záhonovým výsadbám. Listy jsou vejčité, zubaté. Vyžaduje slunné stanoviště. Nedoporučujeme přímé organické hnojení. Každoroční střídání stanoviště zabrání rozšíření fuzariózy (tzv. padání aster). V průběhu vegetace ošetřujeme proti mšicím, mimo přímého poškození sáním, rozšiřují virová onemocnění.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Callistephus chinensis

Název slovensky

Astrovka čínska

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.