HOBBY, Květiny letničky - Astra čínská Colour Carpet směs, 9117 (Callistephus chinensis)
HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Colour Carpet směs, 9117HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Colour Carpet směs, 9117

Astra čínská Colour Carpet směs

Vzpřímeně rostoucí letnička s plnými chryzantémovitými květy, ve směsi 5 barev, kompaktní rostliny o výšce 30 cm, ideální pro záhonovou výsadbu.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9117 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vzpřímeně rostoucí letnička s plnými chryzantémovitými květy, ve směsi 5 barev, kompaktní rostliny o výšce 30 cm, ideální pro záhonovou výsadbu. Listy jsou vejčité, zubaté. Vyžaduje slunné stanoviště. Nedoporučujeme přímé organické hnojení. Každoroční střídání stanoviště zabrání rozšíření fuzariózy (tzv. padání aster). V průběhu vegetace ošetřujeme proti mšicím, mimo přímého poškození sáním, rozšiřují virová onemocnění.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Callistephus chinensis

Název slovensky

Astrovka čínska

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.