HOBBY, Květiny letničky - Astra čínská Matsumoto směs, 9114 (Callistephus chinensis)
HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Matsumoto směs, 9114HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Matsumoto směs, 9114

Astra čínská Matsumoto směs

Vzpřímeně rostoucí letnička určená zejména k řezu a k záhonovým výsadbám ve směsi barev: žlutá, růžová, bílá, lila, karmínově červená, červená, tmavě fialová.

28,41 Kč s DPH

(24,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9114 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vzpřímeně rostoucí letnička určená zejména k řezu a k záhonovým výsadbám ve směsi barev: žlutá, růžová, bílá, lila, karmínově červená, červená, tmavě fialová. Listy jsou vejčité, zubaté. Vyžaduje slunné stanoviště. Nedoporučujeme přímé organické hnojení. Každoroční střídání stanoviště zabrání rozšíření fuzariózy (tzv. padání aster). V průběhu vegetace ošetřujeme proti mšicím, mimo přímého poškození sáním, rozšiřují virová onemocnění. Výška 60–70 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Callistephus chinensis

Název slovensky

Astrovka čínska

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.