HOBBY, Květiny letničky - Astra čínská Pompon směs, 9113 (Callistephus chinensis)
HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Pompon směs, 9113HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Pompon směs, 9113

Astra čínská Pompon směs

Oblíbené pomponkovité květy ve směsi barev dorůstající do výšky až 70 cm. Ve směsi jsou i rostliny s dvoubarevnými květy s bílým středem.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9113 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbené pomponkovité květy ve směsi barev. Ve směsi jsou i rostliny s dvoubarevnými květy s bílým středem. Listy jsou vejčité, zubaté. Vyžaduje slunné stanoviště. Nedoporučujeme přímé organické hnojení. Každoroční střídání stanoviště zabrání rozšíření fuzariózy (tzv. padání aster). V průběhu vegetace ošetřujeme proti mšicím, mimo přímého poškození sáním, rozšiřují virová onemocnění.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Callistephus chinensis

Název slovensky

Astrovka čínska

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.