HOBBY, Květiny letničky - Astra čínská Průhonický trpaslík růžový, 9120 (Callistephus chinensis)
HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Průhonický trpaslík růžový, 9120HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Průhonický trpaslík růžový, 9120

Astra čínská Průhonický trpaslík růžový (náhradní odrůda Pinocchio Pink)

Průhonický trpaslík růžový je velmi atraktivní, větvená astra vysoká 20 až 25 cm, kompaktní vzrůst, bohatě kvete drobnými plnými květy růžové barvy.
Z důvodu nedostatku osiva odrůdy Průhonický trpaslík růžový je do sáčků dočasně balena podobná náhradní odrůda Pinocchio Pink.

28,64 Kč s DPH

(24,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Průhonický trpaslík růžový je velmi atraktivní, větvená astra vysoká 20 až 25 cm, Tato Astra čínská má kompaktní vzrůst, bohatě kvete drobnými plnými květy růžové barvy. Listy jsou vejčité, zubaté. Astra vyžaduje slunné stanoviště a nedoporučujeme přímé organické hnojení. Každoroční střídání stanoviště zabrání rozšíření fuzariózy (tzv. padání aster). V průběhu vegetace ošetřujeme proti mšicím, mimo přímého poškození sáním, rozšiřují virová onemocnění.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Callistephus chinensis

Název slovensky

Astrovka čínska

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.