HOBBY, Květiny letničky - Astra čínská Průhonický trpaslík směs, 9118 (Callistephus chinensis)
HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Průhonický trpaslík směs, 9118HOBBY, Květiny letničky – Astra čínská Průhonický trpaslík směs, 9118

Astra čínská Průhonický trpaslík směs (náhradní odrůda Pinocchio směs)

Astra čínská Průhonický trpaslík směs je velmi atraktivní, větvená astra vysoká 20 až 25 cm, kompaktní vzrůst, bohatě kvete drobnými plnými květy. Je to směs bíle, růžově a modře kvetoucích rostlin. 
Z důvodu nedostatku osiva odrůdy Průhonický trpaslík směs je do sáčků dočasně balena podobná náhradní odrůda Pinocchio směs.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9118 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Astra čínská Průhonický trpaslík směs je velmi atraktivní, větvená astra vysoká 20 až 25 cm. Tato Astra čínská má kompaktní vzrůst a bohatě kvete drobnými plnými květy. Průhonický trpaslík je směs bíle, růžově a modře kvetoucích rostlin. Listy jsou vejčité a zubaté. Astra vyžaduje slunné stanoviště, nedoporučujeme přímé organické hnojení. Každoroční střídání stanoviště zabrání rozšíření fuzariózy (tzv. padání aster). V průběhu vegetace ošetřujeme proti mšicím, mimo přímého poškození sáním, rozšiřují virová onemocnění.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Callistephus chinensis

Název slovensky

Astrovka čínska

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.