HOBBY, Bylinky - Bazalka pravá Cinamonette, 5904 (Ocimum basilicum L.)
HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Cinamonette, 5904HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Cinamonette, 5904

Bazalka pravá Cinamonette

Má bazalkovou vůni s nádechem skořice a anýzu, je vhodná k jídlům, kde je žádána nasládlá vůně, rostlina má olivově zelené listy a růžové květy.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5904 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Skořicová bazalková vůně s nádechem skořice a anýzu. Vhodná k jídlům, kde je žádána nasládlá vůně. Dekorativní rostlina s olivově zelenými listy, purpurovými lodyhami a růžovými květy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ocimum basilicum L.

Název slovensky

Bazalka

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.