HOBBY, Bylinky - Bazalka pravá Lime, 5909 (Ocimum basilicum L.)
HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Lime, 5909HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Lime, 5909

Bazalka pravá Lime

Má menší, hladké, světle zelené listy, bílé květy, díky kombinaci bazalkové a výrazné citrónové vůně je tato odrůda ideální ke kořenění rybích pokrmů.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,7 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5909 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Citrónová – menší, hladké, světle zelené listy, bílé květy. Díky kombinaci bazalkové a výrazné citrónové vůně je tato odrůda ideální ke kořenění rybích pokrmů a do bylinkových octů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ocimum basilicum L.

Název slovensky

Bazalka

Obsah

0,7 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.