HOBBY, Bylinky - Bazalka pravá Mánes, 5894 (Ocimum basilicum L.)
HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Mánes, 5894HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Mánes, 5894

Bazalka pravá Mánes

Bazalka pravá Mánes je drobnolistá, tmavozelená, kompaktního vzrůstu, rostliny bazalky vynikají vyrovnaností, je vhodná pro pěstování v květináčích, truhlících i ve volné půdě.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5894 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Bazalka pravá Mánes je drobnolistá tmavozelená bazalka kompaktního vzrůstu, s jemnou bazalkovou vůní se sladkým nádechem. Rostliny bazalky vynikají vyrovnaností, je vhodná pro pěstování v květináčích, truhlících i ve volné půdě. Vyžaduje pravidelný řez, který velmi dobře snáší.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ocimum basilicum L.

Název slovensky

Bazalka

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.