HOBBY, Bylinky - Bazalka pravá Purple Ball, 5900 (Ocimum basilicum L.)
novinka
HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Purple Ball, 5900HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Purple Ball, 5900

Bazalka pravá Purple Ball

Bazalka pravá Purple Ball je kompaktní drobnolistá bazalka s fialovými listy. Bazalka Purple Ball je vhodná pro pěstování v květináčích, truhlících i ve volné půdě.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 20 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Bazalka pravá Purple Ball je úplná novinka v sortimentu bazalek v celosvětovém měřítku. Tato kompaktní drobnolistá bazalka s fialovými listy je i díky svému kompaktnímu vzrůstu vhodná pro pěstování v květináčích, ve kterých vynikne i jako dekorace. Můžeme ji pěstovat též v truhlících, ale i ve volné půdě. Bazalka pravá Purple Ball vyžaduje pravidelný řez, který dobře snáší. Nesmí se nechat vykvést, jinak zpomaluje růst a listy ztrácí svou kvalitu. Pro kulinářské účely tuto bazalku doporučujeme do aromatických octů a k ochucení salátů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ocimum basilicum L.

Název slovensky

Bazalka pravá

Kolekce

MINI zahrádka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

20 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.