HOBBY, Bylinky - Bazalka pravá Purple Ruffles, 5898 (Ocimum basilicum L.)
HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Purple Ruffles, 5898HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Purple Ruffles, 5898

Bazalka pravá Purple Ruffles

Aromatická a dekorativní odrůda, listy jsou tmavě purpurové, silně lesklé, zkadeřené se zubatým okrajem, čerstvé listy jsou výborné ke zdobení pokrmů.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,15 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5898 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Červenolistá, zkadeřená netradiční aromatická a dekorativní odrůda. Listy jsou tmavě purpurové, silně lesklé, zkadeřené se zubatým okrajem. Kvete růžovými květy. Kromě obvyklého použití jsou čerstvé listy výborné ke zdobení pokrmů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ocimum basilicum L.

Název slovensky

Bazalka

Obsah

0,15 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.