HOBBY, Bylinky - Bazalka pravá Red Rubin, 5899 (Ocimum basilicum L.)
HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Red Rubin, 5899HOBBY, Bylinky – Bazalka pravá Red Rubin, 5899

Bazalka pravá Red Rubin

Pevné purpurové listy většinou bez zeleného zbarvení, s příjemnou tradiční vůní, s krásnými květy podobnými levanduli, které je třeba pravidelně zaštipovat.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5899 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Červenolistá odrůda s pevnými purpurové listy, ve většině případů bez zeleného zbarvení. Příjemná tradiční vůně a aroma s krásnými květy podobnými levanduli. Pravidelným zaštipováním květů lze docílit bohatého větvení a rovněž bazalka si déle uchová svoje aroma.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ocimum basilicum L.

Název slovensky

Bazalka

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.