HOBBY, Bylinky - Bazalka svatá Thulsi, 5892 (Ocimum sanktum)
HOBBY, Bylinky – Bazalka svatá Thulsi, 5892HOBBY, Bylinky – Bazalka svatá Thulsi, 5892

Bazalka svatá Thulsi

Je brána jako elixír života napomáhající dlouhověkosti, čaj z listů pomáhá proti nachlazení, rýmě a kašli, snižuje projevy cukrovky, má antioxidační účinky.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5892 Kategorie: , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Trvalka citlivá na mráz, pěstovaná u nás jako letnička. V Asii je posvátnou rostlinou. Vyžaduje lehčí, propustnou půdu s dobrou zásobou živin. Má vyšší nároky na teplo, vyberte pro ni proto chráněnou, záhřevnou lokalitu. Listy a květy jsou výborné do pokrmů z masa, také k ochucování octů a olejů. Je ceněna jako adpatogen – látka vyrovnávající různé procesy v těle a chránící tělo proti stresu. Je na ní pohlíženo jako na elixír života napomáhající dlouhověkosti. Čaj z listů pomáhá proti nachlazení, rýmě a kašli, snižuje projevy cukrovky, má antioxidační účinky a zlepšuje paměť.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Ocimum sanktum

Název slovensky

Bazalka svätá

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.