HOBBY, Květiny letničky - Bér směs, 9505 (Setaria viridis)
HOBBY, Květiny letničky – Bér směs, 9505HOBBY, Květiny letničky – Bér směs, 9505

Bér směs

Exkluzivní směs různých typů béru. Vynikající k sušení, výška 100 – 120 cm. Obsahuje rostliny s klasy různých barev, struktur a tvarů.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9505 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Dekorační tráva s 10 – 15 cm dlouhým kompaktním květenstvím a pevnými stébly. Bér je nenáročný na půdu a velice jednoduchý k pěstování. Vyséváme přímo na stanoviště. Má rychlý, bujný růst. Sklízíme po vytvoření semen. Tráva vhodná do čerstvé vazby a zvláště k sušení. Exkluzivní směs různých typů béru, obsahuje rostliny s klasy různých barev, struktur a tvarů – převislé a chlupaté laty, červené a kompaktní, netradičně rozdvojené do V (zaječí ouška), vynikající k sušení, výška 100 – 120 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Setaria Italica

Název slovensky

Mohár

Obsah

1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.