PROFI, Zelenina TAKII - Brokolice Atlantis F1, p0226 (Brassica oleracea L. convar. botrytis (L.) Alef. var. cymosa Duch.)

Brokolice Atlantis F1

Brokolice Atlantis F1 je poloraná brokolice pro letní až podzimní sklizně. Tmavě zelená růžice dosahuje hmotnosti okolo 0,5 kg. Vegetační této brokolice je doba 75 dní.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0226 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Brokolice Atlantis F1 je poloraná brokolice pro letní až podzimní sklizně s jemnými poupaty. Tmavě zelená vyklenutá růžice dosahuje hmotnosti okolo 0,5 kg. Doporučujeme především pro přímý konzum.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. botrytis (L.) Alef. var. cymosa Duch.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.