HOBBY, Bylinky - Brutnák lékařský, 5888 (Borago officinalis)
HOBBY, Bylinky – Brutnák lékařský, 5888HOBBY, Bylinky – Brutnák lékařský, 5888

Brutnák lékařský

Statná, rychle rostoucí medonosná bylinka s řídce srostlými listy a blankytně modrými květy, použitelnými do zeleninových salátů nebo při sterilaci okurek.

17,83 Kč s DPH

(15,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,8 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5888 Kategorie: , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Statná, rychle rostoucí medonosná bylinka s řídce srostlými listy a blankytně modrými květy, použitelnými do zeleninových salátů nebo při sterilaci okurek. Příznivě působí k posílení nervového systému. Je vhodným prostředkem při léčbě srdečních chorob, horečkách, revmatických bolestech a při zánětech ledvin. Jako léčivka působí protizánětlivě při příznacích revmatismu a při nemocech z nachlazení. Velmi atraktivní pro včely.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Borago officinalis

Název slovensky

Borák lekársky

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,8 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.