HOBBY, Květiny letničky - Brutnák lékařský, 9071 (Borago officinalis)
HOBBY, Květiny letničky – Brutnák lékařský, 9071HOBBY, Květiny letničky – Brutnák lékařský, 9071HOBBY, Květiny letničky – Brutnák lékařský, 9071

Brutnák lékařský

Statná, rychle rostoucí medonosná bylinka s blankytně modrými květy, použitelnými do zeleninových salátů i na dekoraci moučníků, kvete až do zámrazu.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,8 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Statná, rychle rostoucí medonosná bylinka s blankytně modrými květy, použitelnými do zeleninových salátů i na dekoraci moučníků. Při pravidelné sklizni květů nám je poskytuje až do zámrazu. Velmi atraktivní pro včely. Je také velmi významnou léčivou rostlinou.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Borago officinalis

Název slovensky

Borák lekársky

Kolekce

Jedlé květy

Obsah

1,8 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.