HOBBY, Zelenina - Čekanka salátová Palla rossa 3, 4802 (Cichorium intybus L.)
HOBBY, Zelenina – Čekanka salátová Palla rossa 3, 4802HOBBY, Zelenina – Čekanka salátová Palla rossa 3, 4802

Čekanka salátová Palla rossa 3

Polopozdní až pozdní odrůda pro letní a podzimní sklizeň, hlávky jsou kulovité, mají krásnou červenou barvu, je odolná k praskání hlávek a vybíhání do květu.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 50 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4802 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Polopozdní až pozdní odrůda pro letní a podzimní sklizeň. Hlávky jsou kulovité, mají krásnou červenou barvu. Vyznačuje se vitálním vzrůstem a dobrým zdravotním stavem. Odolná k praskání a vybíhání do květu. V chlazeném skladu vydrží hlávky až tři měsíce. Snáší přímrazky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cichorium intybus L.

Název slovensky

Čakanka obyčajná

Balení

Barevné sáčky

Obsah

50 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.