PROFI, Zelenina SEMO - Celer řapíkatý Merlin, p0443 (Apium graveolens L. var. dulce  (Mill.) Pers.)

Celer řapíkatý Merlin (SM CR Char 15)

Raný řapíkatý celer se vzpřímeným tmavě zeleným listem, je určen pro letní až podzimní sklizně, sklizeň cca 80 dní od výsadby. Je určen pro letní až podzimní sklizně.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0443 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nový raný řapíkatý celer se vzpřímeným tmavě zeleným listem. Je určen pro letní až podzimní sklizně – vysazujeme od poloviny května, jakmile pomine riziko přízemních mrazíků. Sklizeň cca 80 dní od výsadby. Merlin má dlouhé sytě zelené listy se silnými světlejšími řapíky. Je to velmi výnosný celer pro čerstvý trh, případně i pro průmyslové zpracování. Jeho podstatnou předností je i vysoká tolerance k Septorióze a vybíhání do květu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Apium graveolens L. var.dulce (Mill.) Pers.

Název slovensky

Zeler stopkový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.