HOBBY, Květiny letničky - Černucha damašská Duo Mix, 9428 (Nigella damascena)
HOBBY, Květiny letničky – Černucha damašská Duo Mix, 9428HOBBY, Květiny letničky – Černucha damašská Duo Mix, 9428HOBBY, Květiny letničky – Černucha damašská Duo Mix, 9428

Černucha damašská Duo Mix

Černucha damašská Duo Mix je rychle rostoucí, vzpřímená letnička vhodná pro skupinové výsadby, směs odrůd s bordó a světle zelenými tobolkami. Semena ve směsi jsou barevně odlišená.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,4 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Černucha damašská Duo Mix je rychle rostoucí, vzpřímená letnička vhodná pro skupinové výsadby. Používá se pro řez květů a zejména pro sušení nafouklých tobolek. Pěstování je snadné – vyséváme zásadně přímo na záhon brzy z jara nebo již na podzim. Černucha damašská Duo Mix klíčí v chladu. Upřednostňuje slunce a sušší stanoviště. Směs odrůd s bordó a světle zelenými tobolkami, výška 60 cm. Semena ve směsi jsou barevně odlišená. Barva semen černuchy damašské odpovídá barvě tobolek.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Nigella damascena

Název slovensky

Černuška damascénská

Kolekce

Duo line

Obsah

0,4 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.