PROFI, Zelenina SEMO - Česnek Ivan, p0810 (Allium sativum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Ivan, p0810PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Ivan, p0810PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Ivan, p0810PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Ivan, p0810PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Ivan, p0810PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Ivan, p0810

Česnek Ivan

Česnek Ivan je to poloraný ozimý fialový paličák s mírně plochými cibulemi o hmotnosti 80 až 120 gramů, obsahujícími 6 až 7 velkých stroužků. Česnek Ivan má stabilně vysoký výnos.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0810 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jak už název napovídá, jedná se ozimý širokolistý fialový paličák s východoslovanskou krví. Je to poloraná odrůda se sklizní v polovině července (zhruba tedy o týden ranější než česnek Karel IV.). Má mohutnou nať a velké mírně ploché cibule o hmotnosti 80 až 120 gramů. Jejich slupka je žlutavě bílá s výrazným fialovým žilkováním. Cibule obsahuje 6 až 7 opravdu velkých stroužků s fialově hnědou slupkou. Mají vysoký obsah silic a tím i výraznou česnekovou chuť a česnekové aroma. Česnek Ivan se vyznačuje stabilně vysokým výnosem v mokrých i suchých letech a výborným zdravotním stavem. Je dlouhodobě skladovatelný a snadno se loupe.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium sativum L.

Název slovensky

Cesnak

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.