PROFI, Zelenina SEMO - Česnek Otakar, p0813 (Allium sativum L.)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Otakar, p0813PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Otakar, p0813PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Otakar, p0813

Česnek Otakar

Česnek Otakar je náš nový ozimý paličák a vůbec nejranější česnek z našeho sortimentu – sklizeň probíhá okolo 5. července, tedy o 5 dní dříve než u odrůdy Štěpán.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0813 Kategorie: , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Česnek Otakar má středně široké, tmavě zelené listy, které jsou ostře vzpřímené a téměř se neohýbají. Cibule Otakaru jsou střední velikosti o hmotnosti 70 až 90 gramů. Vnější suknice jsou jemné, šedé s intenzivním fialovým probarvením. Obsahují 9 až 11 plných, tmavě fialových stroužků, které se dobře loupou. Otakar dobře přezimuje, vyznačuje se dobrým zdravotním stavem a stabilně vysokým výnosem v různých pěstebních podmínkách. Mezi přednosti této nové odrůdy patří nejen ranost a atraktivní vzhled ale i dobrý zdravotní stav, skladovatelnost a příjemná, ale výrazná česneková chuť.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium sativum L.

Název slovensky

Cesnak

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.