PROFI, Zelenina SEMO - Česnek Václav, p0808 (Allium sativum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Václav, p0808PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Václav, p0808PROFI, Zelenina SEMO – Česnek Václav, p0808

Česnek Václav

Česnek Václav je pozdní ozimý paličák se středně velkou cibulí, 70 až 90 gramů. Obsahueí 8 až 10 středních stroužků se světle hnědou slupkou.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0808 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pozdní ozimý paličák (sklizeň okolo 25. 7.). Má středně velkou cibuli (70 až 90 gramů) s krémovou slupkou protkanou hnědým žíhováním. Obsahuje 8 až 10 středních až větších stroužků se světle hnědou slupkou. Díky pozdnímu vzcházení vykazuje Václav velmi vysokou odolnost k vymrzání. Kvůli pomalejšímu růstu také netrpí jarním deficitem přijatelných živin – což v praxi znamená, že se u něj neprojevuje žloutnutí listů. Vyniká velmi dobrým zdravotním stavem včetně odolnosti k Fusariu. Václav je dlouhodobě skladovatelný, za předpokladu důsledné ochrany proti vlnovníkovi.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium sativum L.

Název slovensky

Cesnak

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.