HOBBY, Zelenina - Chryzantéma Maiko, 0118 (Chrasanthemum coronarium L.)
HOBBY, Zelenina – Chryzantéma Maiko, 0118HOBBY, Zelenina – Chryzantéma Maiko, 0118

Chryzantéma Maiko

Chryzantéma Maiko je rychle rostoucí, nenáročná, s výrazně členitými listy, které mají výrazně chryzantémovou chuť a aroma, u starších listů výraznější.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0118 Kategorie: , , , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Chryzantéma Maiko je rychle rostoucí a nenáročná odrůda s výrazně členitými listy, které mají výrazně chryzantémovou chuť a aroma, které se u starších listů ještě zvýrazňuje.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Chrasanthemum coronarium L.

Název slovensky

Chryzantémovka jedlá

Kolekce

Chuť Asie

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.