PROFI, Zelenina SEMO - Cibule Alice, p0521 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule Alice, p0521

Cibule Alice

Poloraná výnosná odrůda, má žluté středně velké cibule obalené pevnými suknicemi, převážně pro přímé jarní výsevy, má dobrý zdravotní stav a skladovatelnost.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0521 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Poloraná výnosná odrůda. Má kulovité, žluté, středně velké cibule obalené pevnými suknicemi a středně silný, dobře zatahující krček. Odrůda je určena převážně pro přímé jarní výsevy. Má dobrý zdravotní stav, výbornou skladovatelnost a vyniká stabilním výnosem a přizpůsobivostí. Vegetační doba je 122 dní a průměrná hmotnost cibulí je 55 g.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.