HOBBY, Zelenina - Cibule kuchyňská Aeneus F1, 0526 (Allium cepa L.)
novinka
HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Aeneus F1, 0526HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Aeneus F1, 0526

Cibule kuchyňská Aeneus F1

Cibule kuchyňská Aeneus F1 je poloraná hybridní odrůda jarní cibule, má mohutný kořenový systém, silnou vzpřímenou nať, vyniká vysokým výnosem a výbornou skladovatelností.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0526 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Aeneus F1 je poloraná (vegetační doba cca 128 dní) hybridní odrůda jarní cibule vyznačující se mohutným kořenovým systémem. Slupka cibule Aeneus má bronzové zbarvení a pevně cibuli obaluje. Nať je silná a vzpřímená, ale po sklizni krček dobře zatahuje a je jemný. Předností této odrůdy je vyrovnaný vysoký výnos a výborná dlouhodobá skladovatelnost.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.