PROFI, Zelenina SEMO - Cibule kuchyňská Aeneus F1, p0526 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Aeneus F1, p0526PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Aeneus F1, p0526

Cibule kuchyňská Aeneus F1

Cibule kuchyňská Aeneus F1 je polopozdní hybrid jarní cibule s americkou i španělskou krví. Předností je vysoký výnos, tvarová vyrovnanost a také výborný zdravotní stav.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0526 Kategorie: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Aeneus F1 – nať je silná, vzpřímená, ale po sklizni krček dobře zatahuje a je úzký. Slupka má bronzové zbarvení, je silná a dobře drží na cibuli i po dlouhém skladování. Předností cibule Aeneus je vysoký výnos, tvarová vyrovnanost cibulí, silný kořenový systém, výborná skladovatelnost a také výborný zdravotní stav, především reálná tolerance k plísni i Stemphyliu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

16+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.