HOBBY, Zelenina - Cibule kuchyňská Albienka, 0501 (Allium cepa L.)
HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Albienka, 0501HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Albienka, 0501

Cibule kuchyňská Albienka

Cibule kuchyňská Albienka je středně raná odrůda s vysokým obsahem sušiny, určená pro jarní výsevy, vhodná na přímou spotřebu, krátkodobé skladování i pro sušení.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0501 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Albienka je středně raná odrůda určená pro jarní výsevy. Listy vzpřímené až polovzpřímené, středně zelené, se střední až silnou voskovou vrstvou. Ohnutí špiček listů není nebo je velmi slabé. Cibule má ploše kulovitý tvar a je středně velká s bílou barvou horních suchých, středně přiléhajících suknic a s nazelenalým odstínem doplňujícím základní barvu horních suknic. Obsah sušiny vysoký (nad 14 %). Vhodná kromě přímé spotřeby a krátkodobého skladování i pro sušení. Je vhodná i pro pěstování ze sazečky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.