PROFI, Zelenina SEMO - Cibule kuchyňská Albienka, p0501 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Albienka, p0501PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Albienka, p0501PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Albienka, p0501PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Albienka, p0501

Cibule kuchyňská Albienka

Středně raná odrůda s bílou barvou slupky. Má vysoký obsah sušiny, a proto je, kromě přímé spotřeby a krátkodobého skladování, vhodná i pro sušení.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0501 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Středně raná odrůda s bílou barvou slupky. Od odrůdy AGOSTANA se liší ploše kulovitým tvarem a menší velikostí cibulí. ALBIENKA má vysoký obsah sušiny (nad 14%), a proto je, kromě přímé spotřeby a krátkodobého skladování, vhodná i pro sušení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.