PROFI, Zelenina SEMO - Cibule kuchyňská Augusta, p0575 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Augusta, p0575PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Augusta, p0575

Cibule kuchyňská Augusta

Středně pozdní a velmi dobře přezimující odrůda. Ploše kulovitá cibule má žlutou suknici a středně silný krček, který dobře zatahuje.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0575 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Osvědčená středně pozdní a velmi dobře přezimující odrůda. Ploše kulovitá cibule má žlutou suknici a středně silný krček, který dobře zatahuje. Je vhodná ke sklizni na zeleno i pro sklizeň čerstvé nebo suché cibule. U této otužilé odrůdy doporučujeme volit spíše pozdnější termíny výsevu, zejména při využití závlahy. Zabráníme tak možným problémům s vykvétáním.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.