PROFI, Zelenina TAKII - Cibule kuchyňská Boreas F1, p0566 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Boreas F1, p0566

Cibule kuchyňská Boreas F1

Ozimá hybridní cibule. Patří mezi velmi rané hybridy, jen mírně pozdnější než vůbec nejranější SONIC. Od této odrůdy se odlišuje také vyšší odolností k vykvétání.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0566 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nová ozimá hybridní cibule. Patří mezi velmi rané hybridy, jen mírně pozdnější než vůbec nejranější SONIC. Od této odrůdy se odlišuje také vyšší odolností k vykvétání. BOREAS má středně silnou nať a bohatý kořenový systém, který mu umožňuje obstát i v méně příznivých podmínkách. Ideální odrůda pro velmi rané svazkování. Vysoká odolnost k vymrzání.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium cepa L.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.