PROFI, Zelenina TAKII - Cibule kuchyňská Bruce F1, p0538 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Bruce F1, p0538PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Bruce F1, p0538PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Bruce F1, p0538PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Bruce F1, p0538

Cibule kuchyňská Bruce F1

Cibule kuchyňská Bruce F1 je poloraný hybrid jarní cibule Rijnsburgského typu pro dlouhodobé skladování. Tento hybrid firmy TAKII je odolný vůči houbovým chorobám.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0538 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Bruce F1 má vyrovnané kulaté cibule s bronzovou slupkou. Díky silné voskové vrstvě mají listy cibule Bruce typickou šedozelenou barvu. Jsou navíc výrazně vzpřímené a nať tak rychle osychá. Díky těmto ingrediencím je tento hybrid firmy TAKII opravdu odolný vůči houbovým chorobám.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.