PROFI, Zelenina SEMO - Cibule kuchyňská Dagmar, p0528 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Dagmar, p0528PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Dagmar, p0528PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Dagmar, p0528PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Dagmar, p0528PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Dagmar, p0528

Cibule kuchyňská Dagmar

Výnosná, středně raná odrůda. Vytváří velké, kulaté cibule se světle bronzovou slupkou. Velmi dobře skladovatelná.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0528 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Výnosná, středně raná odrůda. Vytváří velké, kulaté cibule se světle bronzovou slupkou. Má mohutný kořenový systém, který ji předurčuje i pro pěstování v sušších oblastech. Pro dosažení dobré skladovatelnosti je nutné DAGMAR sklízet již v době, kdy je nať polehlá zhruba z jedné poloviny.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.