PROFI, Zelenina SEMO - Cibule kuchyňská Hazera 2 F1, p0860 (Allium cepa L.)

Cibule kuchyňská Hazera 2 F1

Cibule kuchyňská Hazera 2 F1 je velmi raná hybridní cibule firmy Hazera s bronzovou slupkou. Je nejranější sazečkový hybrid, je vhodný i pro krátkodobé skladování.

Produkt není určen k prodeji nebo je vyřazený

Nicméně jej můžete stále najít přes vyhledáváče. Ale nezoufejte, přejděte na úvodní stranu profi trhu a prozkoumejte dostupné produkty.

Katalogové číslo: p0860 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Hazera 2 F1 je hybrid firmy Hazera s bronzovou slupkou nás v pokusech zaujal především raností, tvarovou i velikostní vyrovnaností cibulí a vysokou odolností k vybíhání do květu. Hazera 2 je dnes nejranější sazečkový hybrid vůbec. Navzdory své ranosti má pevnou slupku a je vhodný i na krátkodobé skladování.

Další informace

Výrobce

TOP Onions

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

5+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.