PROFI, Zelenina TAKII - Cibule kuchyňská Hi Keeper F1, p0579 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Hi Keeper F1, p0579

Cibule kuchyňská Hi Keeper F1

Cibule kuchyňská Hi Keeper F1 je poloraná odrůda (cca 3 – 5 dní po Cibuli kuchyňské Keep Weel F1). Poskytuje vyšší kulovité cibule, které jsou tvarově i velikostně velmi vyrovnané.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0579 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Poloraný hybrid se středně tmavým listem. Poskytuje vyšší kulovité cibule (kalibr 50 až 70 mm), které jsou tvarově i velikostně velmi vyrovnané. Má úzký krček a pevnou slupku žlutohnědé barvy (mírně světlejší než Cibule kuchyňská Keep Well F1). Prokázal vysokou odolnost k vymrzání i vykvétání a je vhodný na krátkodobé skladování.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium cepa L.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.