PROFI, Zelenina SEMO - Cibule kuchyňská Karmen, p0551 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Karmen, p0551PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Karmen, p0551PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Karmen, p0551

Cibule kuchyňská Karmen

Raná odrůda s ploše kulovitými cibulemi. Povrch i vnitřní suknice této odrůdy mají atraktivní karmínovou barvu. Je dobře skladovatelná.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0551 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda s ploše kulovitými cibulemi. Povrch i vnitřní suknice této odrůdy mají atraktivní karmínovou barvu. Vynikající salátová cibule vhodná především ke konzumaci v syrovém stavu. KARMEN je však i dobře skladovatelná. Je vhodná pro výrobu červené sazečky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.