HOBBY, Zelenina - Cibule kuchyňská Klaria, 0525 (Allium cepa L.)
novinka
HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Klaria, 0525HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Klaria, 0525

Cibule kuchyňská Klaria

Cibule kuchyňská Klaria je raná až poloraná odrůda jarní cibule, má kulovitý tvar cibule, vzpřímenou nať, velmi dobře se skladuje a je odolná k nepříznivým klimatickým podmínkám.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0525 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Klaria je raná až poloraná (vegetační doba cca 126 dní) odrůda jarní cibule. Pevně přiléhající slupka cibule má hnědožlutou až bronzovou barvu, tvar cibule je kulovitý. Nať cibule Klaria je vzpřímená. Odrůda je odolná vybíhání a její cibule se vyznačují velmi dobrou skladovatelností. Její předností je také vysoká odolnost k nepříznivým klimatickým podmínkám.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.