PROFI, Zelenina SEMO - Cibule kuchyňská Lusy, p0529 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Lusy, p0529PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Lusy, p0529PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Lusy, p0529PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Lusy, p0529PROFI, Zelenina SEMO – Cibule kuchyňská Lusy, p0529

Cibule kuchyňská Lusy

Mezi její přednosti patří vysoká vyrovnanost ve tvaru i dozrávání. Cibule jsou kulaté se žlutohnědě zbarvenou suknicí. Je vhodná na střednědobé skladování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0529 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Mezi přednosti této rané odrůdy patří vysoká vyrovnanost ve tvaru i dozrávání. Cibule jsou kulaté se žlutohnědě zbarvenou vnější suknicí. Krček je užší a během dozrávání výborně zatahuje. Lusy je vhodná na střednědobé skladování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.