PROFI, Zelenina TAKII - Cibule kuchyňská Medusa F1, p0545 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Medusa F1, p0545PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Medusa F1, p0545PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Medusa F1, p0545PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Medusa F1, p0545

Cibule kuchyňská Medusa F1

Cibule kuchyňská Medusa F1 je jarní cibule, mírně pozdější než osvědčená cibule Bonus a má pevnější slupku. Díky tomu je vhodná i pro dlouhodobé skladování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0545 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nejprodávanější jarní cibule firmy TAKII na českém trhu. Medusa je mírně pozdnější než osvědčený BONUS a má pevnější slupku. Díky tomu je velmi vhodná i pro střednědobé skladování. MEDUSA zaujala velmi rychlým růstem a velkou odolností vůči stresům prostředí. Tato odrůda v sobě snoubí vysoký výnos i špičkovou vyrovnanost cibulí. Cibuli kuchyňškou Medusu můžeme stručně označit jako pozdnější Bonus s pevnější slupkou a delší skladovatelností.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium cepa L.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.