PROFI, Zelenina TAKII - Cibule kuchyňská Novista F1, p0567 (Allium cepa L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Novista F1, p0567PROFI, Zelenina TAKII – Cibule kuchyňská Novista F1, p0567

Cibule kuchyňská Novista F1

Cibule kuchyňská Novista F1 je raná jarní cibule Rijnsburgského typu se žlutohnědou slupkou. Cibule Novista má rychlý růst, stabilně vysoký výnos i špičkovou vyrovnanost ve velikosti a tvaru cibulí.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0567 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná cibule Rijnsburgského typu se žlutohnědou slupkou je na rozdíl od zavedených hybridů cibule BonusMedusa vhodná i pro dlouhodobé skladování. Přitom si zachovává vlastnosti platné pro všechny cibule firmy TAKII – tedy především rychlý růst, stabilně vysoký výnos i špičkovou vyrovnanost ve velikosti a tvaru cibulí. Barva slupky je u cibule Novista F1 mírně tmavší než u zmíněných hybridů.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.