PROFI, Zelenina TAKII - Cibule kuchyňská Novista F1, p0567 (Allium cepa L.)

Cibule kuchyňská Novista F1

Velmi dlouho očekávaný hybrid jarní cibule firmy TAKII, cibule Rijnsburgského typu se žlutohnědou slupkou je vhodná i pro dlouhodobé skladování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p0567 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Opravdu velmi dlouho očekávaný hybrid jarní cibule firmy TAKII. Tato raná cibule Rijnsburgského typu se žlutohnědou slupkou je na rozdíl od zavedených hybridů Bonus a Medusa vhodná i pro dlouhodobé skladování. Přitom si zachovává vlastnosti platné pro všechny cibule firmy TAKII – tedy především rychlý růst, stabilně vysoký výnos i špičkovou vyrovnanost ve velikosti a tvaru cibulí.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Allium cepa L.

Název slovensky

Cibuľa

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.