HOBBY, Zelenina - Cibule kuchyňská Ranila, 0513 (Allium fistulosum L.)
novinka
HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Ranila, 0513HOBBY, Zelenina – Cibule kuchyňská Ranila, 0513

Cibule kuchyňská Ranila

Cibule kuchyňská Ranila je velmi raná odrůda vhodná na svazkování, případně pro pozdější suchou sklizeň středně velkých bílých cibulí, není určena na přezimování.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0513 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Cibule kuchyňská Ranila je velmi raná odrůda s tmavě zelenou natí tvořící bílé cibulky. Odrůda je vhodná na svazkování, případně pro pozdější suchou sklizeň středně velkých bílých cibulí. Není určena na přezimování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium fistulosum L.

Název slovensky

Cibuľa

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.